Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
MENU...
Facebook

W Oświęcimiu
dobra woda prosto
z kranuKranówka dla zdrówka!

Woda z Kranu
Zawsze Dobra

Rok promocji picia wody - o czym to jest?

Nasza woda w kranach produkowana przez oświęcimskie wodociągi od blisko 65 lat jest zdrowa, bezpieczna i smaczna. Można ją pić prosto z kranu bez przegotowania.

Chcemy wszystkich o tym powiadomić, rozwiać ewentualne obawy i przekonać. Dlatego rozpoczęliśmy rok promocji wody i przygotowaliśmy harmonogram związanych z tym wydarzeń.

W ramach roku promocji ogłosiliśmy konkurs na hasło promocyjne dla dorosłych oraz konkurs  plastyczny dla dzieci szkół podstawowych. Zamontowaliśmy trzy zdroje wody pitnej na ulicach Oświęcimia oraz podobne poidełka we wszystkich szkołach podstawowych w Oświęcimiu. Planujemy wyposażyć w nie także szkoły podstawowe w Gminie Oświęcim, a następnie szkoły ponadpodstawowe.

Uruchomiliśmy stronę internetową, którą Państwo właśnie odwiedzacie, na której chcemy przybliżyć tematykę wody pitnej w naszych kranach, a także zachęcić do jej picia zamiast wody butelkowanej.

Zachęcamy do odwiedzania naszego przedsiębiorstwa w zorganizowanych grupach, aby poznać bliżej naszą pracę, poznać z bliska metody uzdatniania i przekonać się, jak wielką wagę przykładamy do tego, aby Państwu dostarczyć produkt smaczny, bezpieczny i spełniający wszelkie wymogi prawne.

Będziemy promować wodę do picia podczas różnych wydarzeń i uroczystości w ciągu najbliższego roku tak, aby spotykając się na jego podsumowaniu byli Państwo przekonani, że trzeba i warto pić wodę z kranu.

KONTAKT

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
ul. Ostatni Etap 6, 32-603 Oświęcim
tel. (+48) 33 843-28-14
tel. (+48) 33 843-28-77  
tel. (+48) 697-771-703
tel./fax: (+48) 33 843-17-15
e-mail: pwik@pwik.oswiecim.pl

NAPISZ DO NAS